Paweł Bronowicki

(ur. 1987 r.) - student AWF w Warszawie, jeden z najlepszych zawodników Polski w kategorii do 70 kg, trzykrotny medalista Mistrzostw Polski seniorów (2008-medal brązowy, 2009-medal złoty, 2010-medal srebrny).

Karol Cieśluk

(ur. 1978 r.) - absolwent AWF w Warszawie, najbardziej utytułowany zawodnik BKKK, medalista Mistrzostw Europy, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Open w 2007 r.

Paweł Czerniakowski

(ur. 1989 r.) - trenuje od 1994 r., obecnie student Politechniki Warszawskiej, niezwykle zdolny, systematyczny i pracowity zawodnik, należy do ścisłej czołówki w kraju.

Michał Malesa

(ur. 1989 r.) - student  SGH w Warszawie, od najmłodszych lat plasuje się w ścisłej czołówce kraju, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów, zdaniem wielu trenerów największe osiągnięcia dopiero przed nim.

Maciej Mazur

(ur. 1991 r.) - student AWF w Warszawie, bardzo młody zawodnik o olbrzymim potencjale i umiejętnościach, aktualnie należy do ścisłej czołówki światowej wśród juniorów, jest to zawodnik, który ma szansę sięgnąć po najwyższe trofea.

Noy  Mnatsakanyan

(ur. 1991 r.) - trenuje od 1996 r., jeden z najlepszych zawodników okręgu północno-wschodniego, niezwykle utalentowany, wytrwały, mający potencjalne warunki, aby znaleźć się w ścisłej czołówce krajowej i światowej.

Marek Odzeniak

(ur. 1986 r.) - student AWF w Warszawie, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych, zawodnik, który ma ogromną szansę zaistnieć na światowych arenach karate.

Robert Romiszewski

(ur. 1989 r.) - student AWF w Warszawie, wielokrotny medalista o niezwykłym talencie, pomimo braku systematyczności, konsekwencji i stanowczości wygrywał na zawodach Mistrzostw Polski Juniorów z olbrzymią przewagą z najlepszymi z kraju.

Maciej Sawicki

(ur. 1983 r.) - plasuje się w czołówce zawodników w kategorii do 70 kg, wyśmienity zawodnik, który odnosi sukcesy w barwach BKKK od 2000 r. , medalista Mistrzostw Polski Juniorów, zdobywca czołowych miejsc na Pucharach Polski.